Citroen Jumper Furgon

Partner při práci, ale také výkladní skříň společnosti, ve které pracuje - model Citroën Jumper má vše, aby vás okouzlil - mimo svých užitných parametrů je to elegantní design a kvalitní výbava.

Jeho základním posláním je však stát se především vaším praktickým společníkem a užitečným pracovním nástrojem. Proto je opatřen ochraným nárazníkem, širokými bočními lištami, zpětnými zrcátky velkých rozměrů nebo rozměrnými bočními a zadními dveřmi.

Jumper nabízí desítky možných kombinací:

  • užitečný objem od 8 do 17 m3 se čtyřmi délkami, třemi možnými rozvory náprav a třemi výškami karoserie
  • celková povolená hmotnost 3-4 tuny
  • 4 možná užitková provedení: furgon, podvozek s jedno nebo dvoukabinou, valník s jedno nebo dvoukabinou, kombi van pro současnou přepravu osob a nákladu.

Nestandardní výbava

Jumper vám nabízí nové prvky výbavy, které nejsou na trhu s lehkými užitkovými vozy běžné-atermické čelní sklo, automatické rozsvěcování světlometů, handsfree sada komunikující prostřednictvím Bluetooth, elektricky sklopná zpětná zrcátka nebo asistent po rozjezdu do svahu.

Vysoká úroveň bezpečnosti

Svou profesi můžete vykonávat v klidu a s maximální efektivností. O vaše bezpečí se starají systémy ABS a EBA, čelní, boční nebo dokonce hlavové airbagy, stabilizační program ESP nebo omezovač rychlosti.

Model Jumper je sériově vybaven odděleným zamykáním kabiny a nákladového prostoru a za příplatek může být vybaven obvodovým alarmem s výstrahou při nadzdvihnutí.

Účinné pohonné jednotky

Motory byly koncipovány tak, aby odolaly nejnáročnějším provozním podmínkám a poskytovaly maximální potřebný výkon ve všech situacích, a to bez ohledu na zatížení vozidla. V nabídce jsou tři agregáty - 2,2HDi 100k, 2,2 HDi 120k a 3,0 HDi 160k. Všechny jsou spojeny s manuálně ovládanými převodovkami, u výkonů 120 a 160 šestistupňovými, základní varianta 100 s převodovkou pětistupňovou.

>> Aktuální ceník

thumb