DS5

Citroën DS5 má originální design a překvapující styl. Působí jako aerodynamická socha: vyzařuje z něj plynulost a napjatost, slibující na první pohled dynamické prožitky.

Jde o velmi elegantní vůz, pro něhož je typický ostrý pohled zdůrazněný světlomety s LED diodami, chromovaná protáhlá lišta a zvláštní tvar zadního blatníku.

Neskutečně okouzlující , neuvřitelně svůdný a naprosto překvapující.....Citroën DS5 zcela přirozeně přitahuje pozornost.

Elegance v každém detailu

Kvalita a elegance čiší v Citroënu DS5 z každého detailu. Střídání chromovaných ozdobných (boční lišty, dvojitá koncovka výfuku, lišta kolem světlometů, ...) a černých lesklých prvků (lišta vpředu a vzadu, lišty kolem oken,...) litá kola s diamantovým výbrusem velkého průměru přispívají k jeho sošnému vzhledu.

V§z je k dispozici v osmi odstínech karoserie a jeho prvky z lesklého chromu mohou být provedeny rovněž v kuřovém odstínu "dark chrome".

Citroën DS5 je výjimečný vůz, který uspokojí, ba dokonce předčí většinu vašich očekávání.

Múza: C-SportLounge

Citroën DS5 měl před sebou magický a odvážný zdroj inspirace: koncept C-SportLounge. Tento koncept, který se porpvé představil na frankfurtském autosalonuv roce 2005, okouzlil návštěvníky na první pohled svým originálním tvarem , v němž se snoubí aerodynamika, plynulé linie a prostorný interiér.

Dokázal svojí radost z řízení, kterou vyvolává místo řidiče působící jako kokpit, s velmi pohodlnou kabinou a stal se symbolem svobody. Bezpochyby jde o odvážnou múzu modelu Citroën DS5!

Střecha kokpitu

Po nasednutí se spustí vaše představivost naplno! Odlišnost Citroënu DS5 se projevuje i v interiéru, který je zcela specifický, inspiraci čerpá ze světa letectví a dokonale ladí s vzhledem exteriéru.

Nejtypičtějším prvkem je střecha kokpitu. Střecha, která je novou verzí prosklené střechy přizpůsobené světu Citroënu DS5, je rozdělena do 3 světelných "šachet", které lze jednotlivě zaclonit a ve dne i v noci vytváří naprosto nevídanou a osobitou atmosféru.

Tlumená atmosféra

Velkou roli v interiéru Citroënu DS5 hraje zabudované osvětlení. Interiér využívá LED diody, které ho osvětlují postupně. Stiskem tlačítka START se vůz nastartuje a kabina oživne. Spustí se systém promítání informací na čelní sklo (Headup Display), oživne i digitální třídílný displej a ručička přístroje...vytvoří se uklidňující světelná atmosféra.

>> Aktuální ceník

thumb