DS4

Citroën DS4, který byl uveden na trh ve druhém čtvrtletí roku 2011, rozšířil řadu DS. Tento vzrušující vůz je novým důkazem kreativní technologie značky. Citroën DS4 překračuje běžné představy a nabízí výrazné vymezení z hlediska stylu, pocitů, architektury a elegance. Jde o vůz s „rozsáhlými schopnostmi“, s opět větší kapacitou splnit nejrůznější potřeby a současně nabídnout více půvabu a dynamiky.

Vyjímečný výtvor

Citroën DS4 boří zavedené kódy různých automobilových segmentů a vytváří z nich výbušnou směs. Tento nový tvar automobilu v sobě spojuje dynamiku a exkluzivitu s kompaktností a multifunkčností. Svou přiměřenou délkou (427 cm), lehkým navýšením a protáhlými liniemi ukazuje hned na první pohled, že jeho styl přináší dosud nevídané požitky z řízení.

Automobilová dynamika

Výrazný a exkluzivní Citroën DS4 nabízí nové pocity z řízení pro ještě větší potěšení.

Této nové zkušenosti je dosaženo především díky místu řidiče, které je mu upraveno na míru, panoramatickému čelnímu sklu, které mu nabízí nezvyklý pohled na okolní prostředí. Jízdní vlastnosti vozu si s jeho stylem v ničem nezadají, takže Citroën DS4 garantuje jedinečný  kontakt se silnicí a řidiče zve vyrazit na cesty.

Nesporná elegance

Citroën DS4 si svým impozantním vzhledem přirozeně získává úctu. Od sedadel z té nejkvalitnější kůže přes chromované prvky po přední a zadní světelné lišty bylo vše zhotoveno tak, aby byla zajištěna soudržnost celku a prestižní vzhled exteriéru i interiéru.

>> Aktuální ceník

thumb