DS3

Citroën DS 3 je prvním modelem prémiové řady modelů DS. Tato modelová řada bude vyráběna souběžně se standardní řadou,a má v daném segmentu přinášet vždy něco navíc. Výjimečnost,kvalitu,nápad,neotřelý design,bohatý výběr kombinací barev a další prvky,které v této třídě nejsou obvyklé. Citroën DS3 je výjimečnou syntézou retroprvků v moderním kabátě,který bezpochyby zaujme široké spektrum klientely.

Jedinečný design

Jste jedineční váš vůz DS3 také. Díky specifickým prvkům sloužícím k úpravě vozu na míru existuje DS3 v 38 barevných kombinacích kapoty: svou kreativitu můžete vyjádřit volbou odstínu střechy přes výběr kol po barvu karoserie. Vytvořte si vůz, který se vám podobá. K dispozici máte velký výběr dekorativních a stylových prvků, kterými můžete svůj vůz oživit a dle vlastního vkusu upravit střechu, vnější zpětná zrcátka a lišty dveří. Stejnou možnost máte i v interiéru: lišta palubní desky a hlavice řadící páky jsou k dispozici v různých barvách, sedadla jsou v nabídce s velkým výběrem čalounění a koberečky mohou mít stejný grafický design jako střecha. S vozem DS3 se stáváte sám designérem.

Paleta odstínů karoserie vozu DS3 existuje ve dvoutónových variacích a nabízí 11 barev karoserie a 4 barvy střechy, které umožňují 38 různých kombinací. Teď už stačí nechat vyjádřit svou kreativitu a vytvořit si vůz, který se vám podobá.

Střecha vozu DS3 může mít 4 různé odstíny odlišné od zbytku karosérie: je to černá Onyx, bílá Opale, modrá Botticeli nebo červená Carmen. K dispozici jsou i samolepící fólie ve 4 stylech (Zebra, Onde, Perle a Urban Tribe), které mohou osobní úpravu vozu doplnit. Jsou určeny na střechu a vašemu vozu DS3 dodají v městské džungli pozoruhodný a moderní vzhled.
Provedení čalounění je stejně kvalitní jako provedení celého interiéru vozu DS3. Je nabízeno v 8 verzích, ve 3 případech jde o jemně prošitou kůži (Amarante, Mistral a Lama), která doplňuje elegantní a moderní nabídku látek.

Interiér

Interiér vozu DS3 je ódou na osobitost. Lišta kolem větráku, sdruženého přístroje a multifunkčního displeje existuje v 8 různých barvách a materiálech. Hlavice řadící páky má 7 variant, kdy se může leštěný chrom kombinovat s lesklou barvou nebo matnou kůží. Koberečky na podlaze nesou stejný grafický design jako fólie na střeše. Ve voze DS3 je mnoho míst, kde se uplatní ozdobné prvky, které z něj učiní jedinečný vůz. Dálkový ovladač má symbolicky střed stejné barvy jako karoserie, takže máte vždy něco ze své DS3 s sebou. 

Jizdní vlastnosti 

Na silnici DS vyniká také: dokáže skloubit radost z řízení a každodenní uživatelský komfort. Mrštná a energická DS3 "přilepí" řidiče k vozovce a ten může snadno vybírat oblouky a zatáčky. Řídit vůz DS3, znamená mít silnici v malíčku. Díky jeho energickému chování je řízení živé, a přitom nabízí vysokou úroveň ovladatelnosti a bezpečnosti, které v tomto typu vozu nebylo ještě nikdy dosaženo. pro zajištění bezchybného řízení jsou všechny verze vybaveny ESP.

>> Aktuální ceník

thumb