Ojeté
vozy
skladem

Citroen C4

Citroën C4 nabízí především mimořádně přátelské a komfortní prodstředí pro řidiče a pro osádku. Jsou použity některé nové prvky výbavy, které spolu nesou buď zvýšení aktivní bezpečnosti nebo komfortu, event. obojí.

Již na první pohled působí robustně a stabilně - proporce jsou vyvážené, karoserie sedí co nejblíže kolům. Vytvarované plochy, disky kol s diamantovým výbrusem, žebrovitá kapota, zadní černý spojler, zúžené světlomety, chromované prvky...elegantní a důstojnou osobitost nového Citroënu C4 tak podtrhuje velké množství detailů.

Elegance interiéru

Uvnitř nového Citroënu C4 je všechno krásné, elegantní, propracované. Interiér je důmyslně podtržen i použitými materiály, které jsou na nejlepší úrovni v tomto segmentu, jako je povrch "slush" (pružný na dotek), použitý na palubní desce, žerzejový materiál na stropě a chromované prvky na ovladačích na volantu, u výdechů klimatizace a na řadící páce. Bohatý prostor nabízí vzdušnou horizontální palubní desku a středový čelní panel, který je vytvořen z jednoho kusu bez viditelného spoje.

Velká prosklená plocha

I když je exteriér vozu kompaktní, interiér nového Citroënu C4 nabízí velké prosklené plochy pro větší výhled a optimální prosvětlení. Prosvětlení, které nabízí velké čelní sklo, lze zvýšit i panoramatickou prosklenou střechou o ploše 1,3m2.

Prostornost a kompaktnost

Nový Citroën C4 má mnoho předností jako jsou prostornost a obrysové rozměry., multifunkčnost a snadné ovládání. Kompaktní rozměry (délka 433cm, šířka 179 cm a výška 149 cm ) nijak nezmenšují jeho prostornost a snadný přístup. Pro nový Citroën C4 je navíc charakterisický dostatečný prostor na úrovni hlavy na zadních sedadlech a kapacita zavazadlového prostoru, který je 100% využitelný a na trhu určuje nový standard.

Bezpečnost

Inovace se u nového Citroënu C4 zaměřují především na zajištění co největší bezpečnosti. Vůz je vybaven významnou novinkou, kterou je systém sledování mrtvého úhlu. Tato technologie zvyšující aktivní bezpečnost vás během jízdy informuje, že se v mrtvém úhlu nachází jiné auto nebo motorka. Používá k tomu čtyři čidla v předním a zadním nárazníku. Pokud se v mrtvém úhlu objeví jiné vozidlo či motorka, rozsvítí se v příslušném venkovním zpětném zrcátku dioda.

>> Aktuální ceník

thumb