Ojeté
vozy
skladem

C3 Picasso

MPV model C3 Picasso (Spacebox), který je výsledkem kreativity značky Citroën, se vyznačuje odvážným stylem, inovativní architekturou, nápadnou důmyslností a komplexní modularitou. Zaoblenost a čtverhrannost, síla a sympatie, modernost a retro šarm, objem a plynulost: ve voze C3 Picasso se snoubí rozpory a výsledkem je vůz moderního designu se zajímavou a opovážlivou osobitostí. Vozy s pakety Black nebo Style jsou opatřeny leskle černými lištami na předních a zadních náraznících pro ještě větší eleganci. Na výběr máte dva typy šestnácti a sedmnáctipalcových kol. Zvyšují eleganci a dynamiku vozu C3 Picasso, zejména sedmnáctipalcové disky Clover s černě lesklým nátěrem na vnitřní straně.

Díky svému trojdílnému panoramatickému čelnímu sklu nabízí vůz C3 Picasso výjimečné periferní zorné pole a nedostižný pocit prostoru. Tato optimální přehlednost přispívá k pohodlnému řízení a z hlediska bezpečnosti představuje obrovskou výhodu. Díky velikému panoramatickému střešnímu oknu (1,15 m2) mají všichni cestující ve voze C3 Picasso k dispozici zcela nadstandardní výhled a světlo. V interiéru vozu C3 Picasso se snoubí praktičnost a design s jemnou směsí prvků vzešlých ze světa MPV a ze světa sedanů. Odstíny, barvy, čalounění a materiály (jako kožený volant s decentním chromováním) jasně vyjadřují, jaká péče byla věnována estetickému vzhledu a kvalitě; dvěma hodnotám, které jsou součástí základních hodnot vozu C3 Picasso.

Rekordně velký vnitřní prostor vozu C3 Picasso není na úkor objemu zavazadlového prostoru – zavazadlový prostor má kapacitu 385 litrů a po přesunutí zadní lavice dopředu 500 litrů. Se sklopenou zadní lavicí může objem zavazadlového prostoru dosáhnout až 1 500 litrů, při sklopení opěradla předního sedadla do pozice stolku dosáhne délka využitelná pro přepravu dlouhých předmětů rekordních 241 cm.

C3 Picasso se dodává s pětistupňovou manuální převodovkou, kterou můžete kombinovat se čtyřmi motory – dvěma benzínovými (VTi 95 a VTi 120) nebo dvěma dieselovými (HDi 90 a HDi 110 FAP).

>> Aktuální ceník

thumb