Citroen Berlingo Furgon

Citroën Berlingo upřednostňuje objem a modularitu, ale zároveň myslí na styl. Robustní a dynamické linie spolu s maximální přizpůsobivostí z něj dělají dokonalého kolegu.

Ergonomické a chytré řešení

Citroën Berlingo je kromě svého moderního a atraktivního vzhledu s novým logem výrobce pozoruhodné rovněž svou stavbou upřednostňující robustnost, praktičnost, ergonomii a prostornost. Díky maximálnímu nákladovému prostoru 4,1 m3 a chytrému přístupu, ajko jsou boční posuvné dveře nebo asymetrické zadní dveře dělené v poměru 60/40, otevírající se až do 180 stupňů, je do něj možné naložit 2 europalety. Současně vyniká uživatelskou jednoduchostí a bezpečností.

Aby se Citroën Berlingo ještě více přizpůsobilo vašim pracovním potřebám, může být za příplatek vybaveno dřevěným obložením (podlaha, podběhy kol, ochrana blatníků...) a několika druhy tažných zařízení. Ergonomii zvyšuje i kabina Extenso se 3 místy, která umožňuje převážet až 3 m dlouhé náklady. Každý nástroj nebo předmět nalezne ve voze své místo - pokud ne, lze využít výklopného střešního otvoru Girafon nebo dělících přepážek s odnímatelnou částí stěny.

Citroën Berligo se představuje jako Furgon ve dvou různých délkách, L1 (až 3,7m3) a L2 (až 4,1 m3) nebo jako Kombi Van s dodatečnými 3 sedadly ve 2. řadě.

Pro lepší bezpečnost při řízení může být Citroën Berlingo vybaveno systémem statického přisvícení do zatáčky spojeného s mlhovými světlomety a u verzí s moptorem HDi a e-HDi i fixním omezovačem rychlosti s nastavitelnými parametry. Pro případ jízdy ve špatných podmínkách je k dispozici tzv. "Grip Control" zlepšující pohyblivost vozu nebo Asistent pro rozjezd do svahu.

Dynamický, úsporný a šetrný k životnímu prostředí

Nabídka motorů Citroënu Berlingo je velmi široká. Dynamické chování beroucí ohled i na váš rozpočet a šetrný přístup k životnímu prostředí jistě potěší každého majitele.

>> Aktuální ceník

thumb