Ojeté
vozy
skladem

Citroen čistí české silnice

CITROËN NABÍZÍ ZÁŘÍ ŠROTOVNÉ AŽ 120 000 KČ!
Akce startuje 1. září a potrvá do 31. prosince 2017


Rozhodli jsme se převzít svůj díl zodpovědnosti a investovat do omlazení českého vozového parku nezanedbatelnou částku na přímou finanční podporu zákazníků. Částku, která Vám výrazně pomůže k novému autu.

Informace, které byste neměli přehlédnout

Je finanční bonus, který poskytujete v rámci šrotovného pro všechny modely stejný? Nikoliv, liší se podle typu vozu, zhruba platí čím větší a dražší auto tím vyšší šrotovné:

C1

30.000 Kč

C3

30.000 Kč

C Elysee

30.000 Kč

C3 Picasso

45.000 Kč

C4

50.000 Kč

C4 Cactus

75.000 Kč

C4 Picasso/Gd Picasso

100.000 Kč

Berlingo – podle verze

100/110/120.000 Kč


Jaký vůz mohu v rámci této akce přivést k prodejci Citroën? Odkupovaný vůz může být osobní i užitkový (N1) a na jeho stáří víceméně nezáleží – musí mít platnou STK a dojet do dealerství po vlasní ose, zájemce ho musí vlastnit alespoň 6 měsíců. V případě nepojízdných vraků stačí pro poskytnutí našeho ekobonusu předložení Potvrzení o ekologické likvidaci daného vozu ne starší 14 dnů. Lze přivézt vůz jakékoli značky.

Jak dlouho akce potrvá? Akce šrotovné od Citroënu startuje 1. září 2017 a poběží nejdéle do konce letošního roku. Vykupujeme vozy všech značek i stáří, které jsou v majetku kupujícího alespoň 6 měsíců, mají SPZ a platnou STK.

V čem se šrotovné od Citroënu liší od jiných slevových akcí? V první řadě se zásadně liší tím, že náš finanční bonus může třeba v případě modelu Berlingo dosáhnout až 120 000 Kč, což je u vozu, který se svou cenou pohybuje v segmentu dostupných prostorných rodinných vozů, opravdu výrazná sleva.

Je šrotovné nějak podmíněno způsobem financování, jak tomu často bývá u konkurenčních akcí? Ne. Našim hlavním motivem je skutečně pomoci omlazení českého vozového parku, takže jsme chtěli uvést do života transaprentní nabídku bez zbytečných omezení a podmínek tak, aby byla zajímavá pro všechny, kteří uvažují o novém automobilu bez ohledu na to, jak jej chtějí financovat.

Nechci kupovat auto, mám zájem o operativní leasing, mohu využít šrotovné? Nikoliv, nabídka šrotovného není kombinovatelná s operativním leasingem.

Vztahuje se šrotovné na všechny modely značky Citroën? Naše šrotovné lze uplatnit na všechny modely osobních vozů Citroën vyjma dosluhující generace modelu C5 a nového modelu Spacetourer, který už se ocitá na pomezí užitkových vozů. Snažili jsme se vytvořit skutečně atraktivní nabídku, která svou výhodností osloví široké spektrum majitelů starších vozů v rozpětí 250 – 350 tisíc korun, očekáváme tedy velký zájem zejména o modely C3, C4 Cactus, Berlingo či C-Elysée.

Rád bych si do konce roku pořídil benzinové berlingo, ale nemám doma žádný vrak ani jiné auto protiúčtem? Mám nárok na nějakou slevu? Naši prodejci vám nabídnou alternativní program EKOLOGICKÝ BONUS který je o 10 až 20 tisíc nižší než čisté šrotovné. Informujte se u vašeho prodejce CITROEN