da Zkušenosti klientů | CITROËN Auto Mrkvička s.r.o.

Zkušenosti klientů

Výborná spolupráce s kupujícím, perfektní příprava vozu na převzetí (instalace zimních pneu dne 29.11.2018 ) Nákup byl proveden při servisní prohlídce tři a půl starého C3 Picasso. Jeho kvalita byla výborná, ale nový C3 Aircross nás okouzlil natolik, že jsme prodejce přemluvili, aby si vzal naše Picasso na protiúčet a domů jsme jeli s novinkou. Prodejci tomu velmi napomohli svým výborným a velmi milým přístupem . Děkujeme jim

C3 Aircross, Ivo K.

Dobrý den,

hodnotit seriózně toto auto po pár ujetých km, by bylo nezodpovědné.

Příznivý pocit, jsem ale získal už při zapůjčení vozidla před koupí a tuto možnost a zkušenost hodnotím velice kladně. Koupě byla "příležitostná", předváděcí auto kupec chce (bez ohledu na výbavu a barvu). Tady nahrávalo, že barva je krásná a cena díky min. počtu najetých km příznivá. Novináři vyvolanou hysterii proti naftě bych přešel mlčením (zákaz od roku 2040 v některých zemích se mne už vzhledem k věku týkat nebude a současné zákazy budou platit pro vozy tak do EURA 4 a otázkou je kdy a kde).

Jinak auto je pohodlné, slušně odhlučněné, i manželka se vejde na syrovém motoru do 5 l/100km. Aut. převodovka je na rozdíl od 4 rychlostní příjemná (najezdil jsem 100 tis. i s robotizovanou a i s tou jsem si "rozuměl".

Abych jen nechválil. Zaskočilo mne letmé uložení dojezdového kola a heveru. Řešil jsem v životě desítky těžkých dopravních nehod a věřte, že tohle nemá s bezpečností silničního provozu nic společného. Kotvící oka v zavazadlovém prostoru by měla být přidělaná k podlaze, auto této třídy by si spíše zasloužilo v zavazadlovém prostoru stavitelné lišty.

Dále mne překvapily podélné lišty na střeše (pouze estetická záležitost na kterou příčníky nejdou namontovat). Uchycení a montáž příčníků u DS 3 bylo excelentní.

Ještě dovolte, abych přidal zmínku o naprosté spokojenosti při jednání a následné koupi vozu ve vašem  autosalonu. Přihlášení auta, konzultace s jedním z automechaniků, sjednání cenově příznivého pojištění... tak to má vypadat. Musím ale přiznat, že za těch šestnáct posledních let nemám proti servisům Citroenu žádné výhrady (Drásov, Domanský P5 a Zdiby i Slavík Poděbrady..) ten první opouštím jen z důvodu přestěhování před rokem na Kolínsko.

Přeji vám hodně úspěchů a doufám, že ani při servisu nebudu zklamný.

Zdeněk Zmatlík

DS4

S novým vozem C3 jsem prozatím velmi spokojen. V porovnání s předchozími generacemi je opět vidět posun dopředu. Vůz je velmi pohodlný, dobře filtruje veškeré nerovnosti na našich často nekvalitních vozovkách. Můj kousek má 110 k a to zaručuje výbornou akceleraci a celkově příznivý jízdní dojem. Ani spotřeba není špatná, počítač ukazuje po prvních 400 km 6 l/100 km, což je u syrového a nezajetého vozu velmi slušná hodnota.
Chtěl bych poděkovat oběma prodejcům Ing. Eichlerovi a paní Borůvkové za vstřícné a lidské jednání při pořízení vozu včetně jeho bezproblémového a kvalitního předání.
Tohoto prodejce mohu vřele doporučit ostatním zájemcům o vozy této značky. Určitě budete spokojeni ve všech směrech.

 

C3, J.Luke

Vše proběhlo v naprostém pořádku, rychle a profesionálně. Moc děkujeme.

C3 Picasso,V.Klimešová

Skvělým autem za dobrou cenu, do kterého se vejdou 2 horská kola bez demontáže předního kola.

Berlingo,M.Minařík

Novým vozem :) jelikož je to již druhý Citro u nás doma, tak je jasné co bude jako třetí :-) Opravdu, paní Borůvková, která nám zajišťovala prodej nového "Kaktíka" byla naprosto úžasná a byť jsem se na ní obracela i s banálními dotazy a jednou jí volala hodně brzo ráno tak se chovala profesionálně a hlavně lidsky. Dávala nám pocit, že jsme její jediný zákazníci.

C4 Cactus,M.Hruban

Novým vozem :) jelikož je to již druhý Citro u nás doma, tak je jasné co bude jako třetí :-) Opravdu, paní Borůvková, která nám zajišťovala prodej nového "Kaktíka" byla naprosto úžasná a byť jsem se na ní obracela i s banálními dotazy a jednou jí volala hodně brzo ráno tak se chovala profesionálně a hlavně lidsky. Dávala nám pocit, že jsme její jediný zákazníci.

C4 Cactus,M.Kolářová

Pro mě by bylo dobré zlepšení ceny vozu, ale chápu, že to prostě tak je. Potěšil mě super přístup pana Eichlera z prodejny Kosmonosy.Jsem ráda, že jsem si vybrala právě tuto prodejnu.Mohu ji všem doporučit.

C3,A.Kvitkovičová

 Vše bylo ok,doufám že tak bezproblémově nás nový vuz bude dlouhé roky vozit!

C3 Picasso ,S.Andělová

Moc mě potěšil přístup a zájem o dovybavení vozu a to i nadále se na tom pracuje s paní Monikou Borůvkovou. Víc jsem zatím nepotřeboval,tak nemůžu hodnotit!

C3,M.Stránský

Dobrý den. Při koupi vozu proběhlo vše dle našich představ ( odkup starého vozu za přijatelnou cenu, ochota a snaha prodejce nastavit nejlepší způsob financování a pojištění, výborná prezentace vozu - včetně testovací jízdy, vstřícné, milé a profesionální jednání prodejce atd. ). Cactus jezdí parádně, letní dovolená ve Španělsku ho ještě "prověří". Zatím vše O.K. Radovi

C4 Cactus,Radovi

 Vstřícnost a milé jednání prodejce

C3-V.Králová

Není nic, co by mne napadlo ke zlepšení. Vše proběhlo v pořádku. Na veškeré dotazy bylo odpovězeno profesionálně a všechny požadavky vyřízeny obratem. Velké díky patří paní Borůvkové, se kterou jsem řešila objednávku a financování, prostřednictvím telefonu a e-mailu. Pan Eichler zajišťoval předání vozu a vyřízení dokumentace. Byl velice ochotný a vstřícný.

C-Elysée,A.Marková

 V Auto Mrkvicka s.r.o. jsem byl spokojený se službami a chtěl bych touto cestou pochválit paní Moniku Borůvkovou prodejce nových vozů za její profesionální a lidský přístup k zákazníkovi.

C-Elysée,J.Vaněk

Líbí se mi jak vzhledem tak i praktickým vybavením. Ve smyslu jízdních vlastností jsem spokojen a to ne jen výkonem tak i spotřebou PH. Na normální využití velmi dobré vozidlo.

C3,Z.Landa

Maximální spokojenost s poskytnutými službami prodejce. Nadstandardní ochota a flexibilita při objednávání nového vozu. Citroen C3 byl dodán v termínu a ve sjednané výbavě. S novým vozem jsme spokojeni a splnil všechny naše očekávání. Ve srovnání se starým vozem C3 je nový vůz komfortnější a jednoznačně lepší. Chtěl bych touto cestou vyjádřit poděkování prodejci Ing. Eichlerovi a popřát mu mnoho dalších spokojených zákazníků. Pokud budu v budoucnu kupovat vůz Citroen, tak určitě zde.

C3 Aleš K.

Jsme naprosto spokojeni s poskytovanými službami i přístupem zaměstnanců.Můžeme jen doporučit. J.Kadeřábek

J.Kadeřábek

Se službami prodejce Auto Mrkvička jsem spolojen již několik let a to mě vedlo k tomu, že jsem tam již koupil druhé vozidlo do rodiny a několika známým jsem tato služby doporučil a vím že i oni si v tamním salonu vůz pořídili. I nadále hodlám tento salon využívat a predevším služby tamního servisu a to pro všechny tři vozy Vaší značky, které moje rodina vlastní, protože znalosti a přístup pana Sibery jsou vynikající a již dlouhá léta jsem nepotkal tak šikovného a vstřícného člověka jako je on. Je to člověk kterého si vážím jek pro jeho znalosti, tek i pro jeho jednání s klienty.

V.Brožová

Vice než. 100℅ spokojenost,doporučuji všem zájemcům o vozy Citroen.

Citroen Nemo , Hana H.

S prodejcem jsem plně spokojená,ráda se budu vracet

Citroen C5, Alena N.

Velmi příjemný a ochotný personál firmy při věškerých ukonech týkajících se výběru vozu,jeho předvedení,sepsaní smlouvy atd.

Citroen C4 , Libor Materna

Kvalita služeb byla na profesionální úrovni, přístup zaměstnanců byl též profesionální. Byl jsem velmi spokojen s poskytnutými službami.

C4 Cactus , Antonín Baďura

Byl jsem po všech stránkách spokojen. Komunikace před prodejem, vyřízení smluvních záležitostí, podání informací, předvedení vozu... vše na jedničku.

Citroen Berlingo , Kajetán K.

Dobrý den :-), chci Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za Vaši vstřícnost a pohodu při nákupu našeho nového mazlíka :-). Obešli jsme při výběru několik prodejen a autosalonů a celkový dojem z jednání, péče o zákazníka i profesionality byl zcela jistě nejlepší u Vás. Navíc to vypadá, že s tímhle autem už se spřátelím a zůstane doma :-).

C5, pan Slabý

Zajišťujeme komplexní prodej a servis firemních flotil užitkových i osobních vozů. Samozřejmostí je zprostředkování financování včetně operativního leasingu a slevy pro servis firemních vozových parků.

Prodej a servis firemních vozů

U tohoto prodejce jsme si koupili již třetí auto. Se službami jsme velice spokojeni. Přístup k zákazníkovi je na vysoké profesionální úrovni. Jsme plně spokojeni a víme, že předáním vozidla nekončí péče prodejce o zákazníka.Moc děkujeme.

C4, Čubanovi

S Citroenem C4 jsem byla spokojena,auto používám denně ke své práci. Proto jsem jen staré vyměnila za nové. Změna byla jen v palivu. Zatím jsem s ním velice spokojená, poskytuje pohodlí, malou spotřebu paliva. Určitě je o nějakou třídu výš než původní. Každý člověk asi má oblíbenou značku, já jsem spokojena s c4

C4-M.Bartůňková

Prodejce byl konkrétní a ochotný zodpovědět veškeré otázky jak k typu tak i možnosti nabití.Měl jsem plnou možnost se vyjádřit. Prodejce vše vysvětlil i ukázal v činnosti. Měl jsem plnou možnost vše si osahat a byl jsem upozorněn že mohu kdykoliv přijít a dotazovat se na veškeré technické otázky provozu . Tímto jednáním jsem plně spokojen a přesvědčen že předáním vozidla nekončí péče prodejce o zákazníka.

C4 Picasso Zdeněk Landa

Se  zakoupeným autem  a Vaším předáním  vozu do  používání ,jsem  velmi  spokojen..Pomalu ale jistě se prokousávám všemi  novotami  tohoto vozu .Je to dosud chytřejší auto než já..Ale  nedám se pokořit.Jsem  spokojen  a doufám že i tomu bude nadále.Vám děkuji  za prodejní servis, který.byl profesionální

C4 Picasso

ráda bych Vám upřímně poděkovala za Vaši péči a pomoc při koupi C4 Cactus - jsem ráda, že jsem se pro něj rozhodla, maximálně si jej užívám a rozhodně je to za celý můj život nejlepší předčasný dárek k Vánocům :-) oceňuji Váš laskavý přístup, zodpovězení všech mých (někdy velmi laických) otázek a veškerý servis! Kdybych náhodou uvažovala o dalším Citroenu, rozhodně budete číslo 1, kam zamířím, stejně tak doporučím totéž i svým blízkým.

Ještě jednou upřímný dík a omlouvám se za zpoždění s mým poděkováním - ale nemohla jsem se dříve odtrhnout od mého nového auta :-)

 

Petra Štychová

K autu: zatím maximální spokojenost. Palubní počítač výborný, hlavně není přehnaně sofistikovaný, poskytuje přehledně základní údaje na jedno mruknutí oka. Řízení lehoučké, motor není téměř slyšet. Prostě "auto do ruky". Už si zvykám. Jen ty brzdy... strašně ostré. Musím se naučit mít v tomhle směru lehkou nohu.

Otilie Grezlová,C3 Picasso

S vozem jsem spokojená, vzhledem k tomu, že jsem si před jeho koupí přečetla recenze a zajímala se o to jaký vůz je, tak mě zatím nic nepřekvapilo. 
Mám radost z nízké spotřeby :-)
Samozřejmě jsem byla spokojená i s vámi jako prodejkyní, děkuji.

 

Lucie Holubová,Citroen C-Elysée

Dobrý den, s Picassem jsme spokojeni. Cesta od Vás pohodová, teď s ním jezdí manželka a také si nestěžuje. Zažívá si používání nových funkcí, které staré auto nemělo. Hlavně oceňuje omezovač rychlosti, protože 1,2 motor s Picassem poměrně slušně hýbe.

Jiří Špajs,C4 Picasso

S vozem spokojení jsme. Do vozu se pohodlně nastupuje a výhled je báječný. Cítíme se díky té výšce ve voze bezpečněji než u nízkých aut. Vnitřní prostor je velkolepý, pro rodinu vyhovující. Výkon odpovídající danému obsahu.

Monika Prchalová,Citroen Berlingo

Takto povedeně nám namaloval Citroën Berlingo teprve sedmiletý Marek Antoň. Potěšilo nás i Markovo vyobrazení velice příznivé ceny vozu! Inu Berlingo je pro rodinu sázka na jistotu!

Včera jsme v pořádku a v poklidu dorazili domů ...... ještě jednou Vám moc děkujeme za příjemné a milé jednání při nákupu našeho nového "Mazlika".

Antoňovi, Berlingo

...velice děkuji za zájem, jaký má vaše firma o zákazníka. V dnešní době se s tím moc nesetkávám. Když jsme s manželem poprvé vstoupili do nám neznámé prodejny Auto Mrkvička, velice nás zaujala svou vstřícností paní PhDr. Sikorová. Aniž by věděla, zda máme o Citroën Cactus opravdový zájem, věnovala nám dostatek času, vysvětlila nám vše o co jsme měli zájem a tím si nás získala, a vase prodejna to u nás vyhrála. Minulý týden jsme si auto šťastni odvezli. Já ho celý týden chodila jenom oprašovat a okukovat. Dnes už mě situace dohnala k tomu, abych s ním vyjela. Je to naše čtvrté auto. I když jsme se všemi byli spokojeni, žádné nás nenechalo na holičkách, tak ale Cactus je jednička s hvězdičkou. Dokonce se mi poštěstilo neohnout mu ani bodlinku.
Všechny Vaše kolegy z prodejny moc pozdravuji, hlavně paní Sikorovou, se kterou jsme obchod uzavírali, a děkujeme za vzornou úctu k zákazníkovi. Adamcovi

Jaroslav Adamec, C4 CACTUS 1,2 VTi Feel

...s Vašim přístupem jsme byli velmi spokojeni a velmi si vážím Vaší vstřícnosti a ochoty nám vyhovět se zapůjčením vozidla. V tomto duchu vyplním dotázník od Citroenu ČR.
 

Ing. Jiří Dovole, C-Elysée 1,6HDi

...toto je můj 5 Citroen. Ale jsem taková stará konzerva, která nerada mění zvyky...
Ale je fakt, že v těchto autech mám dobrý pocit.
Co se týká pocitu z jízdy, je tento poslední vůz zase o třídu výše. Ale to může být způsobeno i výbavou. Takový luxus jsem dosud neměl. Pocitově ale bych na první místo dal svého druhého Citroena,  Xsaru Picasso ( někdy kolem roku 2002 ? ). Ta byla i uživatelsky "vymakaná", a to jsem zdaleka neměl současnou výbavu.
Ale jinak jsem opravdu spokojen. Asi je to tou francouzskou noblesou.
Je skutečností, že jsem neměl s auty žádné technické problémy. Ale žádné z nich jsem neměl zase více než 4 roky.
Jediné, z pohledu automobilového amatéra, je řazení. Možná, že to souvisí s volnější francouzskou náturou...

 

Otakar Trojan, C4 Grand Picasso

...mockrát Vám děkuji za email, auto je super. Ráda dotazník vyplním, protože jsem byla opravdu spokojená. Mockrát Vám děkuji a přeji hezký zbytek dne. Michaela Janglová

Michaela Janglová, C4 1,6 HDi

...s novým vozem jsem velmi spokojená. Jezdí se mi bezvadně, jen se nějak nedokážu dostat na spotřebu pod 6,9l.

Pokud byste pro mne měla nějaká doporučení, budu moc ráda. Děkuji.

Samozřejmě se snažím řadit tak, jak mi displej napovídá.

 Dotazník určitě vyplním, Váš přístup mi opravdu ještě více zpříjemnil už tak skvělý zážitek z pořízení nového vozu. 

Marcela Bohatová, C4 CACTUS 1,2 Pure Tech

...mnohokráte Vám děkuji za vstřícnost a za úžasného společníka na cesty...

Alena Motyčková, Citroën C4

...s vozem jsem spokojena maximálně. Byl můj vysněný a úplně ho miluju. Jsem ráda, že jsem stihla tento typ. Takže si ho moc užívám. Děkuji Vám za ochotu a přístup při nákupu...

Šárka Tomešová, Citroën C1

...s radostou musim povedat, ze som nadseny... motor je super a napriek mensiemu objemu v porovnani s tym na co som zvyknuty (2.5Tdi 192koni, 420nM), uplne postacujuci a navyse jeho spotreba o ovela nizsia. Jazdne vlastnosti tiez v pohode, a kvalita interieru spickova. Fakt som velmi prijemne prekvapeny ako dobre dokazal Citroen vyrobit auticko v tejto triede...chcem Vam tiez podakovat sa super pristup ku mne ako zakaznikovi...

Bohumil Danilak

...zatím mě Picasso jen překvapuje a to pozitivně. Podvozek perfektně drží stopu, motor má dobrý chod od spodu, je dobře zpřevodován a jeho spotřeba je perfektní. Ovládací prvky jsou logicky rozmístěny a dobře se ovládají, jen posilovač řízení je hodně citlivý, ale jde o zvyk. Co oceňuji jsou přední sedačky, které dobře drží tělo, perfektní na delší jízdy. Jak jsem si už vyzkoušel vnitřně prostor je dost velký a se sedačkami se dobře manipuluje...Takže když to shrnu, zatím spokojenost.

Jiří Valeš

...moc Vám děkujeme za Váš přístup a bezchybnou dohodu. Takhle si představuji nákup auta...

Bystroňovi, Citroën C4 Picasso

...s novým vozem jsme spokojeni i se službami, spojenými s pořízením vozu...

Petr Diviš, Citroën C3

...s novým vozem jsem spokojený a nemám žádné problémy. Tak věřím, že to tak bude stále...Se službami a ochotou v servisu jsem velmi spokojený...

Ivan Hofman, Citroën C3 Picasso

...jsem spokojen a pořád se nechávám překvapovat výbavou vozu ....

Jan Voříšek, Citroën C3 Picasso

...jsem velmi spokojena s novým vozem Citroen C3 i s veškerými službami týkajícími se nabídky a prodeje nového vozu...

Renata Kyptová, Citroën C3

...s novým autem Citroen C-Elysée jsme velmi spokojeni a určitě bychom neměnili za jiné. Oceňujeme také velice Vaše vstřícné, profesionální jednání a šíři Vašich služeb od možnosti zanechat staré auto na protiúčet až po možnost pojištění nového auta, vyřízení SPZ na DI i zajištění ochrany a bezpečnosti auta proti zcizení. ... Vaše kvalitní služby doporučuji známým a musím říci, že se Citroen C-Elysée všem velmi líbí a obdivují ho...

Jitka Fuchsová, Citroën C-Elysée

...s autem jsme nad míru spokojeni, předčil naše očekávání. Tak doufáme, že to tak vydrží hooodně dlouho. Ještě jednou jsem Vám chtěla poděkovat za vše za Vaši vstřícnost i rychlost zpracování...

Lucie Rybová, Citroën C4

...Jsem spokojen, ve srovnání s oktávkou oceňuji pohodlí a komfort jízdy...

Zdeněk Hetflejš, Citroën C4

...s novým vozem Citroen jsme nadmíru spokojeni. Auto jezdí nádherně .... Zároveň jsme překvapeni spotřebou (čekali jsme ji i vyšší :-)). Zároveň bychom Vám chtěli poděkovat za veškerý servis, za zařízení všeho...

Daňkovi

...s novým vozem jsme nadmíru spokojeni a dělá nám jen samé radosti... Ovládání je intuitivní, přehledné. Auto se při řízení nechová nijak záludně a cestování na delší vzdálenosti je s nim jedna velká radost. Snad jen malou slabinou je podvozek, ale to je zapříčiněno celkovou stavbou vozu, která způsobuje nervózní chování při přejezdu příčných nerovností, hlavně v zatáčkách. Vzhledem k tomu, ze auto jako celek funguje bezchybně, dá se na tuto malou vadu zapomenout. Už teď se těším na garanční prohlídku ve vaší skvělé prodejně s velmi dobrým přístupem k zákazníkům...

Marek Mihala, Citroen C4 Picasso

..spokojenost s novým vozem veliká. Jízda pohodová, auto super, spotřeba jakou mi nikdo nechce ani věřit (za prvních 1100km průměrná spotřeba 4,6litrů), všechno super. Žádný problém se nevyskytl. Určitě Vás budu chválit, že jste mi velice dobře poradili...

Oldřich Tomášek, Citroen C4 1,6HDi