Vůz s rozměry, s kterými splní každý úkol

Citroën SpaceTourer Business Lounge je synonymem pro design a vytříbenou eleganci. Ostré rysy se snoubí s ladnými křivkami, robustní silueta vzbuzuje důvěru, extra zatmavená skla v zadních oknech poskytnou vašim zákazníkům klid a soukromí… A k tomu bezpočet dalších detailů, které dokreslují jeho silnou osobnost!

Silné stránky

 • Velkorysé křivky, pronikavý pohled, krásné tvary
 • Útulný interiér, zvýšená pozice při řízení, posuvná sedadla
 • Prvotřídní komfort sezení
 • Užitečné technologie: hands-free, bezdotykové otevírání bočních posuvných dveří
 • Nízké uživatelské náklady: spotřeba od 5,1 l / 100 km (emise 133g CO2/km)
Third slide

Proč si pořídit Citroën Spacetourer - VELKORYSÝ DESIGN

Third slide Third slide
 • Okouzlující šarm - Citroën SpaceTourer Business Lounge je synonymem pro design a vytříbenou eleganci. Ostré rysy se snoubí s ladnými křivkami, robustní silueta vzbuzuje důvěru, extra zatmavená skla v zadních oknech poskytnou vašim zákazníkům klid a soukromí… A k tomu bezpočet dalších detailů, které dokreslují jeho silnou osobnost!
 • Certifikován pro vaší profesi - Podnikáte v oblasti taxislužby, přepravy VIP osob nebo provozujete kyvadlovou dopravu do hotelu či na letiště? … V naší nabídce vozů CITROËN SpaceTourer jistě najdete model, který splní vaše potřeby i očekávání vašich zákazníků!
 • Náskok o 2 délky - Verze Business Lounge je v nabídce ve dvou různých délkách karoserie - M (4,95 m) a XL (5,30 m) a v šesti nebo sedmimístném uspořádání. Je ideálním řešením pro přepravu osob a VIP zákazníků, kteří ocení pohodlnou mobilní kancelář, jednu z variant uspořádání interiéru vozu SpaceTourer. Prostor, komfort a smysluplně využitý čas strávený na cestách… na palubě vozu CITROËN SpaceTourer se vám každá cesta bude zdát příliš krátká!

VÍCE KOMFORTU

Uvolnění, práce a společné zážitky v prostředí, kde se každému z cestujících dostává maximální péče a pozornosti… hovoříme o vozu CITROËN SpaceTourer ve verzi Business Lounge, která byla navržena s cílem poskytnout firemním a VIP zákazníkům všestranný komfort na prvotřídní úrovni.

 • Mobilní kancelář - SpaceTourer Business Lounge, komfortní kancelář a mobilní k tomu! Interiér vozu SpaceTourer Business Lounge byl navržen jako příjemné místo pro práci i odpočinek. Samostatná kůží potažená sedadla ve druhé řadě otočená proti směru jízdy, posuvný a sklopný konferenční stolek nebo extra zatmavená zadní okna pro větší soukromí… interiér vozu rázem proměníte v pohodlný salónek pro schůzku na nejvyšší úrovni.
 • Komfortní sedadla - Sedadla vozu CITROËN SpaceTourer jsou čalouněná jemnou černou kůží Claudia, která zajišťuje prvotřídní komfort sezení. Stropní konzole s výstupy klimatizace a funkcí jemného rozptylu vzduchu vytváří spolu s tlumeným osvětlením interiéru komfortní prostředí a navozuje příjemnou atmosféru, která na palubě vozu CITROËN SpaceTourer vládne.
 • Pro spokojenost vašich zákazníků - Na palubě mají vaši zákazníci veškerý komfort a vybavení značky Citroën: výstupy klimatizace s jemným rozptylem vzduchu, ovládání topení, důmyslné odkládací prostory, příjemné osvětlení interiéru, žádné rušivé zvuky nebo vibrace… to jsou detaily, které umocňují výsledný dokonalý dojem!
 • Jízdní komfort - Jízdní nápravy vozu CITROËN SpaceTourer vám bez ohledu na stav vozovky a její povrch zajistí přesné řízení a mimořádně komfortní odpružení. Vpředu je vůz vybaven zesílenou nápravou Pseudo Mc Pherson se zkrutným stabilizátorem, vzadu pak novou nápravou s příčnými rameny.
 • Hands-free otevírání posuvných bočních dveří je v této kategorii exkluzivní prvek výbavy. Můžete je otevřít a zavřít, aniž se jich dotknete, což oceníte zejména, jestliže máte plné ruce věcí a zavazadel… Stačí jen zasunout nohu pod roh zadního nárazníku a dveře, u kterých stojíte, se automaticky otevřou. Posuvné dveře mohou být vybavené pohonem a jejich otevírání a zavírání může řidič ovládat přímo ze svého místa, takže cestující s dveřmi vůbec nemusejí manipulovat – příjemná inovace, kterou jistě ocení všichni na palubě vozu.
Third slide Third slide Third slide

TECHNOLOGICKÁ INTELIGENCE

Third slide Third slide

Citroën SpaceTourer Business Lounge je vybaven těmi nejmodernějšími technologiemi zaměřenými na bezpečnost a komfort vašich cestujících. A z pohledu emisí CO2 je vůz ve své kategorii jednoduše nejlepší, neboli Best In Class.

 • Adaptivní tempomat - S adaptivním tempomatem váš CITROËN SpaceTourer automaticky upraví rychlost jízdy podle vpředu jedoucího vozu. Působením na akcelerátor a s využitím brzdění motorem je systém schopen snížit rychlost až o 20 km/h.
 • Sledování mrtvého úhlu - Systém sledování mrtvého úhlu pomocí ultrazvukových snímačů monitoruje prostor v mrtvém úhlu výhledu a rozsvícením oranžové kontrolky ve vnějším zpětném zrcátku vás informuje o přítomnosti jiného vozidla v tomto prostoru. Funkce je aktivní při rychlosti v rozmezí 12 až 140 km/h.
 • Systém snímání značek rychlosti - Systém rozpoznání dopravního značení při jízdě průběžně monitoruje dopravní značky s rychlostním značením. Zjistí-li kamera, že v daném úseku platí rychlostní omezení, předá vám informaci. Vy můžete rychlost doporučenou systémem přijmout a uložit ji stisknutím tlačítka jako referenční hodnotu pro tempomat nebo omezovač rychlosti.
 • Active Safety Brake - Systém je pomocí multifunkční kamery v horní části čelního skla schopen detekovat riziko srážky a začít brzdit namísto řidiče, aby srážce zabránil nebo alespoň omezil její následky. Při rychlosti do 30 km/h dokáže systém čelní srážce s pohybující se nebo pevnou překážkou zabránit, nad 30 km/h sníží její následky.

Rozměry vozu

Délka 4950/5300 mm

Šířka 1920 mm
Third slide
Výška 1900 mm