Ověřený pomocník pro vaše podnikání

Citroën Jumpy je ideálním partnerem pro řemeslníky a podnikatele, kteří hledají pracovní nástroj, jenž jim usnadní život. Šikovný, moderní a funkční Citroën Jumpy je určen pro mnoho profesí. Ať jste umělec, doručujete zboží, pracujete ve stavebnictví nebo službách, bezpochyby najdete vůz Jumpy, který vám bude vyhovovat!

Silné stránky

 • Tři délky karoserie (XS, M, XL)
 • Jedna, dvě nebo tři řady sedadel
 • Systém Moduwork se speciální přepážkou, poskytne dodatečný úložný prostor
 • Pracovní komfort pro mobilní kancelář
 • Řada chytrých asistečních systémů
 • Nízké provozní náklady: kombinovaná spotřeba od 5,1 l / 100 km (emise 133g CO2/km)
Third slide

Proč si pořídit Citroën JUMPY - MODULARITA A KOMFORT

Third slide Third slide Third slide
 • 3 délky a maximální všestrannost - CITROËN Jumpy Combi je k dispozici ve třech délkách karoserie, nabízí dvě běžné verze - M (4,95 m) a XL (5,30 m) – a novou unikátní kompaktní verzi XS, která měří pouhých 4,60 m. Navzdory svým kompaktním rozměrům nabízí užitečnou hmotnost až 1400 kg.
 • Komfort sektoru řidiče - Přední sedadla nového vozu Citroën Jumpy vynikají svou propracovanou ergonomií: řidič má ze zvýšené pozice o situaci na vozovce dobrý přehled. Díky možnosti podélného a výškového nastavení sedadla je pozice při řízení mnohem pohodlnější. Nastupování do vozu usnadňuje praktický stupínek. Prosklená* dělicí přepážka umožňuje i tepelnou izolaci kabiny, optimální akustické parametry a klidnější prostředí pro řízení vozu. Všechny tyto přednosti přijdou při dlouhých jízdách velmi vhod. (*Podle verze výbavy)
 • Boční dveře s hands-free ovládáním - Máte plné ruce? Žádný problém: díky funkci „boční posuvné dveře s hands-free ovládáním“ můžete boční posuvné dveře bezkontaktně otevřít a zavřít, což je v tomto segmentu věc zcela nevídaná. Stačí zasunout nohu pod okraj zadního nárazníku a auto se odemkne a automaticky se otevřou dveře na té straně, kde stojíte. Stejným pohybem se dveře také zavřou a zamknou, jakmile se od vozu vzdálíte. Tato funkce vám usnadní nakládání a vykládání vozu, když máte plné ruce. (*Podle verze výbavy)
 • Systém Moduwork vám díky speciální přepážce a variabilnímu sedadlu spolujezdce umístnému ve vyšší poloze, poskytne dodatečný úložný prostor s rovnou podlahou. Ve spojení s ochrannou sítí na straně sedadla řidiče prodlouží systém Moduwork užitečnou délku o 116 cm a vy můžete ve voze převážet předměty o délce až 4 m (verze XL).

JÍZDNÍ A PRACOVNÍ KOMFORT

 • Požitek z jízdy jízdní nápravy vozu Citroën Jumpy zajistí bez ohledu na stav vozovky a její povrch přesné řízení a mimořádně komfortní odpružení. Vpředu je vůz vybaven zesílenou nápravou Pseudo McPherson se zkrutným stabilizátorem, vzadu pak novou nápravou s příčnými rameny, díky níž se užitečná hmotnost vozu může zvýšit až na 1400 kg. Nápravové prvky jsou uzpůsobené k transformaci na pohon 4×4 (tu provádí specializovaná firma Automobiles Dangel).
 • Mobilní kancelář Kabina nového vozu CITROËN JUMPY byla navržena tak, aby mohla plnit i funkci mobilní kanceláře. Na otočné psací podložce* můžete pohodlně psát nebo pracovat na notebooku. Držák na tablet** upevněný ve středové odkládací přihrádce v horní části palubní desky se rozloží před palubní deskou a lze na něj upevnit tablety o rozměru až 11". K nabíjení tabletu je určen konektor USB (v závislosti na verzi výbavy) umístěný na palubní desce. Držák na chytrý telefon** s integrovaným napájením je umístěný v držáku na nápoje na straně řidiče. Všechny svoje digitální přístroje tak máte stále bezpečně na dosah ruky. Citroën Jumpy je skutečný spojenec při každodenní práci. (* Podle verze výbavy, ** V příplatkové výbavě()
 • Dřevěné obložení interiéru - CITROËN Jumpy nabízí dřevěné obložení interiéru, které je na základě specifických potřeb jednotlivých profesí k dispozici ve dvou provedeních: ze surového neupraveného dřeva nebo s protiskluzovou, voděvzdornou a dobře omyvatelnou povrchovou úpravou a s hliníkovým chráničem dveřních prahů. Sestava se skládá z různých částí, které je možné vzájemně kombinovat: podlaha, obložení v celé výšce boků a obložení podběhů kol.
 • Odkládací prostor - V prostoru nového vozu Jumpy je jich rozmístěná celá řada: dolní odkládací schránka spolujezdce s Jack vstupem, 12 V zásuvkou a USB vstupem (podle zvolené verze), velká přihrádka pod sedadlem spolujezdce, kam můžete uložit například pracovní obuv, helmu apod., držáky na nápoje po obou stranách palubní desky, přihrádka na středové konzoli a velké kapsy ve dveřích, do nichž lze zasunout láhev 1,5 l.
 • Nemusíte volit mezi přepravou osob a nákladu - do verzí s prodlouženou kabinou* se vejde až 6 osob a současně lze využít nákladový prostor až 4 m3. Prostor pod sedadlem spolujezdce umožňuje převážet předměty o délce až 240 cm. Cestující ve verzi s pevnou prodlouženou kabinou* CLUB a BUSINESS mají ve 2. řadě k dispozici velký komfort a odkládací přihrádku o objemu 73 l pod sedadly.
 • Sklopná přepážka FLEXI - Variabilní prodloužená kabina CONFORT** nabízí díky své modularitě ještě více možností: v rozložené poloze se do ní pohodlně vejde 6 osob; ve sklopené poloze se zvýší objem nákladového prostoru na 5,50 m3.
Third slide Third slide Third slide Third slide

POMOCNÍCI PŘI ŘÍZENÍ: VŠE PRO VAŠI BEZPEČNOST

Third slide Third slide Third slide Third slide
 • Automatické přepínání dálkových světel - Jumpy přepíná automaticky potkávací světla na dálková a naopak podle provozu, jakmile zjistí přítomnost okolních aut na silnici.Systém je aktivní při jízdě ve tmě při rychlostí vyšší než 25 km/h a vypne se, pokud vůz jede pomaleji než 15 km/h.
 • Systém snímání značek s uvedením rychlosti - Novinka ve výbavě! Systém rozpoznání dopravního značení při jízdě průběžně monitoruje dopravní značky s rychlostním značením a informuje vás o omezení rychlosti v daném úseku. Vy můžete rychlost doporučenou systémem přijmout a uložit ji stisknutím tlačítka jako referenční hodnotu pro tempomat nebo omezovač rychlosti.
 • Systém sledování pozornosti řidiče - Tento systém sleduje řidiče za pomoci multifunkční kamery umístěné na čelním skle a a dokáže rozpoznat pokles ostražitosti. Jakmile řidič začne vykazovat známky snižující se pozornosti, upozorní ho systém zvukovým a vizuálním signálem.
 • Systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu - Systém varuje řidiče, pokud vůz přejede vodorovné značení na silnici bez zapnutí směrových ukazatelů. Jakmile systém zjistí, že vůz přejel bílou (plnou nebo přerušovanou) čáru, upozorní řidiče prostřednictvím zvukového signálu a kontrolky na přístrojové desce.
 • Head-up displej - Díky této technologii se můžete plně věnovat situaci na vozovce před sebou a současně se vám v zorném poli na průhledném displeji zobrazují všechny důležité jízdní informace (doporučená a aktuální rychlost jízdy, údaje tempomatu nebo omezovače rychlosti, pokyny navigačního systému a výstražné upozornění na riziko srážky)
 • Systém sledování mrtvého úhlu - Systém sledování mrtvého úhlu monitoruje pomocí 4 ultrazvukových snímačů v předním a zadním nárazníku prostor v mrtvém úhlu výhledu a rozsvícením oranžové kontrolky ve vnějším zpětném zrcátku vás informuje o přítomnosti jiného vozidla v tomto prostoru. Funkce je aktivní při rychlosti v rozmezí 12 až 140 km/h.
 • Adaptivní tempomat - S adaptivním tempomatem váš CITROËN Jumpy automaticky upraví rychlost jízdy podle vpředu jedoucího vozu. Působením na akcelerátor a s využitím brzdění motorem je systém schopen snížit rychlost až o 20 km/h.
 • Active Safety Brake - Systém je pomocí multifunkční kamery v horní části čelního skla schopen detekovat riziko srážky a začít brzdit namísto řidiče, aby srážce zabránil nebo alespoň omezil její následky. Při rychlosti do 30 km/h dokáže systém čelní srážce s pohybující se nebo pevnou překážkou zabránit, nad 30 km/h sníží její následky

Rozměry vozu

Užitný rozměr
Délka 2670 / 3120 / 3705 / 4070 mm
Výška 1662 / 1932 / 2168 mm
Šířka 1870 mm
Užitečný objem
8 m3
Third slide
Vnější rozměr
Délka 4963 / 5413 / 5998 / 6363 mm
Výška 2254 / 2524 / 2764 mm
Šířka 2050 / 2508 mm
Zatížení / hmotnost
1440 / 3300 kg