Určen pro práci v nejlepších podmínkách

Partner při práci, ale také výkladní skříň společnosti, ve které pracuje - model Citroën Jumper má vše, aby vás okouzlil.

Silné stránky

 • Kompletní řada furgonů (až 17 m3)
 • Kvalita, které lze důvěřovat: více než 4 miliony testovacích jízd
 • Zadní dvoukřídlé dveře s výškou až 203 cm umožňující využít užitečnou šířku 1422 mm, což je nejvíc v této kategorii.
 • Velké boční posuvné dveře o šířce až 125 cm.
 • Zadní pneumatické odpružení snižující práh nákladového prostoru o 7 cm.
 • Regulace rychlosti při jízdě ze svahu (HDC) pro dobrou pohyblivost za všech okolností.
 • Nová zpětná parkovací kamera s funkcí sledování nákladu
Third slide

Proč si pořídit Citroën Jumper - OSVĚDČENÁ SPOLEHLIVOST

Third slide
 • Know-how značky - Nový Citroën Jumper využívá to nejlepší z know-how značky z hlediska designu, ergonomie (připojení a komfort), bezpečnosti a úspornosti provozu. Tato nová verze nabízí osvědčenou robustnost a spolehlivost.
 • Profesionální kvalita a výkon - Nový Citroën Jumper nabízí vynikající spolehlivost při práci, které bylo dosaženo díky použití technické platformy otestované během 4 milionů kilometrů. Kromě nedávných vylepšení motorů využívá nový Citroën Jumper i další technické novinky, které opět o něco zvýšily kvalitu vozu (nová koncepce systémů vstřikování, zesílení zadních a bočních dveří (při testech provedeno 500 000 cyklů otevírání a zavírání),optimalizace brzd z hlediska výkonu, výdrže a hluku, přepracování lišty odvádějící vodu z čelního skla, použití nového upevnění tlumičů.)
 • Nižší spotřeba - Nový Citroën Jumper, který bere ohledy na rozpočet firemních zákazníků, vykazuje pokles spotřeby až o 1,3 l/100 km (emise nižší o 34 g CO2/km) oproti současnému modelu (údaje pro furgon L3H2 BlueHDi 130): příkladné provozní náklady.

KOMFORT A DESIGN - POHODA DUCHA I TĚLA

 • Vylepšení v sektoru řidiče Sedadlo řidiče s proměnlivým odpružením, přední sedadla s loketní a bederní opěrkou, páka řadicí páky na palubní desce, výškově nastavitelná psací podložka, volant potažený kůží
 • Úložné prostory - výklopný stolek v opěradle dvousedadla spolujezdce, přímo dostupná zásuvka 12 V, 13 důmyslně rozmístěných odkládacích přihrádek včetně uzamykatelné chlazené přihrádky před sedadlem spolujezdce
 • Více prostoru - Delší kabina vozu nový Jumper byla rovněž přepracována pro větší komfort, nákladový prostor získal nová okna a čalounění.
 • Různorodost tvarů - Nový Citroën Jumper nabízí velkou různorodost tvarů karoserie, které se liší v délce – 4 délky (L1, L2, L3 a L4), v rozvoru – 3 rozvory (300 cm, 345 cm a 404 cm) a ve výšce – 3 výšky (H1, H2 a H3). Celkově tak Citroën Jumper existuje v 8 verzích furgonu od 8 do 17 m3.
 • LED denní svícení - Nová přední světla pro denní svícení s LED diodami, která jsou elegantně zabudovaná do masky chladiče, hrdě ukazují na to, že nový Jumper vstoupil do nové generace.
 • Nový světelný podpis - Styl nového Citroënu Jumper prošel výrazným vývojem, nabízí elegantní a optimistický design korespondující s jeho mimořádnou funkčností. Na masce chladiče se objevuje nové logo značky a vůz nabízí i nový světelný podpis
Third slide Third slide

VÍCE UŽITEČNÝCH TECHNOLOGIÍ

Third slide Third slide

Nový Citroën Jumper poskytuje moderní technologie pro lepší ergonomii řízení a větší praktičnost. Podpůrné prvky řízení, které jsou v této kategorii vzácností

 • Vždy připojen - Nový Citroën Jumper nabízí pro trvalé připojení Connecting Box (hads free sada Bluetooth a USB port), který je kompatibilní se všemi verzemi výbavy s audiosystémem.
 • Zpětná parkovací kamera - Nový Jumper nabízí jako první v této kategorii nový barevný pětipalcový dotykový displej, do něhož může být zabudována navigace a zpětná parkovací kamera. Zpětná parkovací kamera zobrazuje tři typy informací (Červená: linie, kterou není možné při couvání překročit, Oranžová: linie odpovídající otevření zadních výklopných dveří. Řidič tak přesně vidí, jaký prostor potřebuje k jejich otevření, Zelená: linie vymezující prostor, v němž lze bezpečně couvat).
 • Technologie pro vaši větší ochranu - Nový Citroën Jumper nabízí řadu technologií zajišťujících větší bezpečnost: Intelligent Traction Control s funkcí HDC (regulace rychlosti při jízdě ze svahu), Asistent pro rozjezd do svahu (Hill Start Assist), Funkce Load Adaptative Control, která zjišťuje celkovou hmotnost vozu a podle toho upravuje účinnost elektronického stabilizačního systému ESP, Programovatelný tempomat – omezovač rychlosti, Systém varování před neúmyslným překročením dělicí čáry, Detektor stavu tlaku vzduchu v pneumatikách.

Rozměry vozu

Užitný rozměr
Délka 2670 / 3120 / 3705 / 4070 mm
Výška 1662 / 1932 / 2168 mm
Šířka 1870 mm
Užitečný objem
8 m3
Third slide
Vnější rozměr
Délka 4963 / 5413 / 5998 / 6363 mm
Výška 2254 / 2524 / 2764 mm
Šířka 2050 / 2508 mm
Zatížení / hmotnost
1440 / 3300 kg