Jedinečné zážitky z cest s rodinou nebo přáteli

CITROËN C4 SpaceTourer na první pohled upoutá svým energickým a moderním stylem. Má unikátní dynamickou architekturu s harmonickými křivkami a odvážným designem. Reprezentativní vzhled vozu doplňuje decentní černé logo s chromovaným obrysem, sebevědomá přední maska a černá střecha lemovaná střešními oblouky ve stříbrné barvě Silver.

Silné stránky

 • Dokonalá pohoda a živý jízdní projev, nadstandardní výbavou
 • Velkorysý prostor
 • Hands-freeovládání víka vozu zavazadlového prostoru.
 • Inteligentní technologie (Citroën Connect Nav, Connect Box a Mirror Screen)
Third slide

Proč si pořídit Citroën C4 Spacetourer - DESIGN

Third slide Third slide
 • Přední část - CITROËN C4 SpaceTourer má novou dynamickou přední masku, která již na první pohled vypovídá o prvotřídní úrovni toho vozu. Světla umístěná ve třech úrovních nad sebou jsou symbolem dnešních vozů CITROËN. Přední nárazník v barvě karoserie rozděluje příď vozu na dvě části a úzké přední světlomety získávají elegantně protáhlý tvar.
 • Dva odstíny černé - Dynamický charakter vozu CITROËN C4 SpaceTourer umocňuje také střecha ve dvou odstínech černé. Je to designový prvek, který ve spojení s černými kryty vnějších zpětných zrcátek zdůrazňuje osobitost vozu a rozšiřuje možnosti, jak si upravit jeho vzhled podle vlastního přání. Jedná se příplatkovou výbavu, která je k dispozici pro všechny barvy karoserie.
 • Zadní světla s 3D efektem - Zadní světla s 3D efektem mají téměř hypnotický účinek! Jejich moderní technologický vzhled je založený na plastickém efektu, kterým vnitřní kresba světel působí. Zadní světla s 3D efektem jsou součástí základní výbavy všech vozů C4 SpaceTourer.
 • Disky kol - CITROËN C4 SpaceTourer může být vybavený novými pětipaprskovými 17'' disky kol z lehké slitiny černé barvě a s černým diamantovým výbrusem.
 • Logo značky - Chromovaný obrys šípů zadního loga vyplněný lesklou černou barvou svým dokonalým designem vyjadřuje postavení značky CITROËN a současně zdůrazňuje moderní charakter vozu C4 SpaceTourer.

DOKONALÁ POHODA INTERIÉRU

Interiér vozu CITROËN C4 SpaceTourer svědčí o kvalitách a know-how značky v oblasti zajištění komfortu cestujících. Jedinečné zážitky z cest s rodinou nebo přáteli jsou umocněné mimořádným potěšením při řízení, které vůz řidiči zprostředkuje svým živým jízdním projevem a nadstandardní výbavou.

 • Cestujte vždy 1. třídou! - V interiéru vozu CITROËN C4 SpaceTourer je zasvěcené vašemu komfortu, takže se ve voze se budete cítit jako v bavlnce! Charakter pohodlného loftu se promítá i do výbavy vozu, která zahrnuje například přední sedadla s masážní funkcí, sedadlo spolujezdce "Relax" s opěrkou nohou v natažené poloze nebo komfortní opěrky hlavy Relax v 1. i 2. řadě sedadel s pohodlnou boční oporou.
 • Příjemné materiály - V interiéru vozu CITROËN C4 SpaceTourer najdete příjemné materiály nejvyšší kvality. Povrch palubní desky i speciální povrchová úprava vnitřních výplní dveří jsou na dotyk velmi příjemné. Navíc můžete vybírat z bohaté nabídky látek a kůží prvotřídní kvality.
 • Potřebujete velký přepravní prostor? - CITROËN C4 SpaceTourer s jistotou uspokojí vaše požadavky na variabilitu uspořádání vozu i jeho prostornost. Složíte-li sedadla ve 2. řadě, získáte velký zavazadlový prostor s dokonale rovnou podlahou. Se sklopeným opěradlem sedadla spolujezdce navíc můžete převážet předměty o délce více než 2,5 m. A naopak, pokud se rodina rozroste, stačí rozložit sedadla ukrytá pod podlahou v zadní části vozu.
 • Zavazadlový prostor - Další silnou stránkou vozu C4 SpaceTourer je jeho zavazadlový prostor. Tvar zadního víka na první pohled vyvolává dojem robustnosti a prostornosti. Zavazadlový prostor je velmi dobře přístupný a jeho přepravní kapacita se podle posunutí zadních sedadel pohybuje v rozmezí od 537 do 630 litrů. CITROËN C4 SpaceTourer navíc představuje inovaci, která vám usnadní přístup do zavazadlového prostoru s plnýma rukama: zadní víko má nejen vlastní pohon, ale nově je vybavené také bezdotykovým ovládáním. Napříště vám už bude stačit jenom zasunout nohu pod snímač v zadním nárazníku a víko velkého a širokého zavazadlového prostoru se automaticky otevře nebo zavře.
Third slide Third slide Third slide

INTELIGENTNÍ TECHNOLOGIE

Third slide Third slide

Cestující vozu CITROËN C4 SpaceTourer mají k dispozici 3 systémy, díky nimž vždy spolehlivě najdou cestu do cílové destinace a své digitální zařízení si mohou propojit se systémem ve voze. Buďte v kontaktu a užijte si pohodovou jízdu s uživatelsky vstřícnými systémy Citroën Connect Nav, Connect Box a Mirror Screen! CITROËN C4 SpaceTourer zároveň nabízí 15 asistenčních systémů řízení, s nimiž je řízení mnohem klidnější a bezpečnější a které vám pomohou bojovat s únavou či nepozorností za volantem. (Ve výbavě podle zvolené verze)

 • Mirror Screen - Funkce Mirror Screen vám umožní duplikovat nebo přenést displej kompatibilního chytrého telefonu na dotykový displej ve voze. Multimediální soubory a kompatibilní aplikace v telefonu tak můžete snadno a bezpečně ovládat přímo na dotykovém displeji. Podle typu telefonu je možné aplikace ovládat i pomocí hlasových povelů. Mirror Screen funguje s protokoly Apple CarPlay™, Android Auto a MirrorLink®.
 • Citroën Connect Nav - On-line navigační systém 3D s dotykovým kapacitním displejem 7" je pro funkce navigace, telefon a média vybavený i hlasovým ovládáním.
 • Citroën Connect Box s Pack SOS a asistenčními službami - Tísňové volání a asistenční služby s určením polohy. V případě nehody nebo jiné krizové situace, která vyžaduje rychlý zásah, můžete tísňové volání aktivovat stisknutím "SOS" nebo ho systém vyšle automaticky. Po stisknutí tlačítka s logem CITROËN může řidič požádat o pomoc operační středisko asistenčních služeb. Služba funguje bezplatně 24 hodin 7 dní v týdnu.

Rozměry vozu

Délka 4438 mm

Šířka 1826/2117 mm
Third slide
Výška 1610/1625 mm

Objem kufru 0,537/0,630 m3