SUV nové generace

Nový Citroën C3 Aircross se ve světě SUV prosazuje svým typickým silným, originálním a svěžím vzhledem. Má všechny atributy robustního a ochranářského SUV, má vysokou kapotu, kterou podtrhuje chromovaná lišta ve tvaru stylizovaných šípů, s LED diodami vytvářejícími světelný podpis.

Zadní postranní okénka, která se objevila již v koncepčním voze C-Aircross, jsou z polykarbonátu a je do nich zabudovaná barevná fólie vytvářející výrazný grafický kontrast vůči zadnímu sloupku. Na palubě tohoto SUV nové generace vás čeká dosud nevídané vysoko posazené sedadlo řidiče.

S tímto vozem ovládnete silnici

 • V pohodě na všech typech terénu - GRIP CONTROL s funkcí HILL ASSIST DESCENT. Citroën C3 Aircross tak může upravovat pohyblivost svých předních kol podle terénu a udrží se v nízké rychlosti i na velmi strmých svazích.
 • Mrštný ve městě díky zpětné parkovací kameře se systémem TOP REAR VISION, Zadní kamera se systémem Top Rear Vision přenáší na dotykový 7" displej okolí zadní části vozu snímané shora v úhlu 180°.
Third slide

Proč si pořídit Citroën C3 Aircross SUV - PROSTOR, DESIGN, PŘIZPŮSOBITELNOST

Third slide Third slide Third slide
 • Styl interiéru - díky důmyslné architektuře nabízí největší prostornost ve své kategorii a mimořádný komfort: 5 míst s velkým prostorem pro nohy a nad hlavou. Zavazadlový prostor s objemem 410 litrů, který se může díky zadní lavici dělené v poměru 2/3–1/3 se sklopitelnými opěradly a sedadly, zvětšit na 520 litrů. Sedadlo spolujezdce vpředu je přizpůsobitelné, lze ho překlopit a maximální délka nákladu se tak může zvýšit na 240 cm.
 • Robustní a ochranný design - Nový Citroën C3 Aircross zaujme díky propracované krátké a současně vysoké kapotě, jež mu dodává v tomto segmentu jedinečný postoj. Vyzařuje z něj dojem síly a robustnosti, vepředu i vzadu upoutá světelný podpis, karoserie je horizontálně dobře vyvážená, velkorysé tvary nevykazují žádné známky agresivity.

  SUV přebírá grafický podpis Citroënu s dvouúrovňovými světly. Dodávají přední masce výraz a jsou nositeli identity podobně jako poslední modely značky. Na zadní straně upoutají výrazná „ramena“, která zvýrazňují šířku a propracovaný charakter SUV. Zadní světla s 3D efektem odkazují na novou C3 a koncepční vůz C-Aircross. Nový Citroën C3 Aircross je jako správné SUV opatřen na boku širokými blatníky na úrovni podběhů kol a černými prahovými lištami pro ochranu před drobnými nárazy.

 • 85 kombinací - nebojte se barev - C3 Aircross se vyznačuje bezprecedentní nabídkou osobních úprav na míru, kterou tvoří 85 barevných kombinací. Nic nebylo ponecháno náhodě, personalizace je promyšlena do posledního detailu: zadní postranní okénka vytvářející efekt žaluzií a střešní nosiče přidávají další barevné prvky ke krytům zpětných zrcátek, lištám světlometů a středům kol.

  Úpravy na míru nabízí i kabina, kde je na výběr 5 rozdílných stylů. Každý z nich má své vlastní charakteristické rysy, podobné světu módy nebo nábytkářství. Můžete se tak podle vlastní chuti uchýlit ke klasickým odstínům nebo kontrasty změkčit. Na výběr je rovněž několik typů kol, v nabídce je kolekce stylizovaných 16" disků nebo 16" a 17" litá kola s diamantovým výbrusem.

KOMFORT CESTOVÁNÍ

 • Advanced komfort - Nový Citroën C3 Aircross řidiči i posádce poskytuje optimální komfort cestování. Cílem je, aby každá cesta v C3 Aircross byla co nejpříjemnější. Vůz odfiltrovává veškeré nerovnosti a posádka se v těm cítí jako v bavlnce. Příkladný komfort vozu C3 Aircross je vidět v komfortních sedadlech, která jsou široká a velkorysá, odpružení ve všech jízdních podmínkách, které je pro Citroën typické, izolací s dokonale propracovanou akustikou
 • Komfortní zavazadlový prostor - cestující nejsou omezeni, pokud jde o zavazadla, protože vůz C3 Aircross se může pochlubit největším zavazadlovým prostorem ve svém segmentu a snadnějším přístupem díky širokému vstupu, velkým 5.dveřím a nízkému prahu. Jeho příkladný objem 410 litrů se může díky posuvné lavici (v maximální poloze vepředu) zvětšit na 520 litrů, po sklopení zadních sedadel je celková kapacita 1289 litrů.

  Praktický Citroën C3 Aircross je také opatřen zatažitelným krytem zavazadlového prostoru, který lze vertikálně uložit za zadní sedadlo, aby bylo možné převážet vysoké předměty. Dalším šikovným prvkem umožňujícím získat rovnou podlahu i se sklopenými opěradly zadních sedadel je podlaha zavazadlového prostoru, která má dvě možné polohy.

 • Panoramatické otevíratelné střešní okno - kabina je díky velkému střešnímu oknu (délka vnitřního prosklení je téměř 1 metr) s širokým rozevřením výjimečně prosvětlená a vzdušná, což vytváří pocit pohody, ať už je střecha otevřená, nebo zavřená. Dvěma elektrickými tlačítky můžete střešní okno intuitivně otevřít či zavřít nebo nastavit polohu sluneční clony a nastavit si tak úroveň světla uvnitř kabiny podle přání.
Third slide Third slide

UŽITEČNÉ TECHNOLOGIE

Third slide Third slide
 • Barevný HEAD-UP displej S barevným head-up displejem budete mít základní informace o jízdě vždy snadno na očích, aniž byste museli ztratit pohled na vozovku před vámi. Nyní jsou na sklopném displeji informace nově zobrazovány barevně.
 • Bezdrátové nabíjení telefonu - Citroën C3 Aircross nabízí intuitivní možnosti konektivity. Ve vyhrazeném místě ve středové konzoli lze bezdrátově nabíjet telefon (přístroje vybavené možností indukčního nabíjení).
 • 12 podpůrných prvků řízení - bezpečí a klid, park assist, automatické přepínání dálkových světel, systém rozpoznání dopravního značení, actie safety brake
 • GRIP CONTROL s funkcí HILL ASSIST DESCENT systém nabízí opravdu všestranné řízení a je určen pro jakýkoliv typ silnice, bez ohledu na podmínky a povrch. Systém je možné nechat fungovat automaticky v režimu Standard, nebo si zvolit některý z ostatních režimů (Písek, Sníh, ESP OFF). Se systémem Grip Control® je spojena funkce Hill Assist Descent, která auto udrží v nízké rychlosti i na velmi strmých svazích. Tato technologie umožňuje zachovat dráhu vozu a snižuje riziko proklouznutí při cestě dolů.
 • CONNECT NAV Navigace nové generace disponuje mapovými podklady TomTom, které jsou pravidelně aktualizovány.
 • CITROËN CONNECT BOX Tato služba (nebo tísňové volání) vás spojí se specializovanou asistenční platformou umožňující zavolat odbornou pomoc v případě poruchy nebo nehody.

Rozměry vozu

Délka 1756 mm 1976 mm

Šířka 1615/1884 mm
Third slide
Výška 1597 mm 1637 mm

Objem kufru 0,410/1,289 m3