Auto reagující na otázky, které přináší dnešní doba

Citroën C1 přináší optimistickou odpověď na potřeby městské mobility. Ve tří i pětidveřové verzi existuje i ve verzi se stahovací střechou pod označením Airscape.

Silné stránky

 • Silná osobnost, optimistický design a energický tvar.
 • Kombinace dvou odstínů.
 • Verze se stahovací střechou: Citroën C1 Airscape.
 • Kompaktnost, mrštnost, ergonomie a pohoda.
 • Užitečné technologie: zpětná parkovaví kamera, systém hands-free přístupu a startování.
 • Pobyt na palubě s připojením: dotykový displej 7", Mirror Screen.
 • Nízké uživatelské náklady: spotřeba od 3,8 l / 100 km (emise 8 8g CO2/km)
Third slide

Proč si pořídit Citroën C1 - VÍCE DESIGNU

Third slide Third slide
 • Styl exteriéru - dynamický a energický styl vozu nový Citroën C1 podtrhuje energický tvar a nezbedný pohled. K výraznému vzhledu tohoto městského vozu přispívá i plynulá linie vedoucí od čelního skla přes boční okna a u některých úrovní výbavy chromované lišty kolem oken. Pro dovršení dokonalého vzhledu moderního městského vozu ho lze doplnit ozdobnými kryty kol o rozměrech 14’’ a 15’’ a litými patnáctipalcovými koly s diamantovým výbrusem.
 • Světelný podpis - nový Citroën C1 přitahuje svými 8 odstíny karoserie pozornost a současně díky denním světlům s LED diodami dokonale zapadá do rodiny nových Citroënů. Denní světla s vertikálními LED diodami jsou okouzlující a dávají vozu jasný světelný podpis, zdůrazňují jeho usměvavý pohled a nepopiratelně posilují technologický charakter vozu nový Citroën C1.
 • Dvoubarevné kombinace - Nový Citroën C1 si rovněž pohrává s kombinacemi dvou odstínů barev: u verzí Shine Edition se odstín střechy Olive Brown spojuje s barvou karoserie bílá Lipizan; u verzí se stahovací střechou Airscape mohou odstíny plátna Black, Grey nebo Sunrise Red ladit nebo být v kontrastu se všemi osmi odstíny karoserie.
 • Design interiéru - nový Citroën C1 je osvěžující a hravý, a to jak zvenku, tak zevnitř. Čistou strukturovanou palubní desku oživují barevná tlačítka ovladačů multimédií, barevné lišty větráků a hlavice řadicí páky. Z kabiny vyzařuje veselá a výrazně optimistická atmosféra s čalouněním v živých barvách. Dveřní panely elegantně ladí s odstínem karoserie.

VÍCE KOMFORTU

 • Promyšlená ergonomie - Nový Citroën C1, nabízí i dobře promyšlenou ergonomii pro usnadnění každodenního života díky praktickému a snadno přístupnému zavazadlovému prostoru o objemu 196 litrů a zadnímu platu, které se po otevření zasune. Po sklopení zadních sedadel činí objem zavazadlového prostoru 780 litrů.
 • příslušenství zajišťující v kabině pohodu - automatická klimatizace, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, ve třídveřové verzi uložení nastavení předních sedadel do paměti, vyhřívaná sedadla, deset důmyslných odkládacích přihrádek.
 • Jízdní stabilita - radost, komfort a klid bez ohledu na typ silnice. Nový Citroën C1 nabízí také tu nejlepší úroveň komfortu odpružení a vynikající a bezpečnou jízdní stabilitu za všech okolností. Se svými malými rozměry jde o jeden z nejkompaktnějších víceučelových městských vozů na trhu.
 • Bezpečnost - Nový Citroën C1 je sériově vybaven šesti airbagy (čelní, boční, hlavové) a systémem ESP, který stabilizuje dráhu vozu v případě ztráty přilnavosti. Jeho elektrický posilovač řízení v sobě spojuje pohodlí a přesnost, a to ve městě i na silnici. Ke klidnému řízení za všech okolností přispívá i omezovač rychlosti a detektor stavu tlaku vzduchu v pneumatikách.
Third slide Third slide

VÍCE UŽITEČNÝCH TECHNOLOGIÍ

Third slide Third slide

U vozu nový Citroën C1 byly použity technologie usnadňující ovládání vozu, jako je dotykový displej 7’’ nebo zpětná parkovací kamera.

 • Dotykový displej - Nový Citroën C1 nabízí intuitivní technologie, které se snadno ovládají. Přímým výsledkem této filosofie je barevný dotykový displej 7’’ umístěný ve středu palubní desky, pomocí kterého lze ovládat palubní počítač a všechny funkce spojené s médii (telefon, audio funkce).
 • Zpětná parkovací kamera - Nový Citroën C1 nabízí pohodové řízení i díky podpůrným prvkům řízení, které jsou řidiči přímo dostupné. Pro usnadnění manévrování, jako je parkování v úzkých prostorech, je tak vůz vybaven zpětnou parkovací kamerou, jejíž záběry se po zařazení zpátečky promítají na dotykový displej 7’’.
 • Systém hands-free přístupu a startování - Nový Citroën C1 může být také vybaven systémem hands-free přístupu a startování vozu. Tato funkce umožňuje vůz otevřít a spustit motor a přitom si ponechat elektronický klíč v kapse.
 • Asistent pro rozjezd ve svahu (Hill Assist) - Mezi další užitečné technologie patří asistent pro rozjezd ve svahu, který je součástí sériové výbavy. Ten se může ve městě ukázat jako nezbytný, například při výjezdu ze suterénních parkovišť. Tato funkce udrží automaticky vůz zabrzděný po dobu 2 vteřin a umožní tak klidné rozjíždění do svahů se sklonem větším než 3 %.

Rozměry vozu

Délka 3466 mm

Šířka 1615/1884 mm
Third slide
Výška 1460 mm

Objem kufru 0,196/0,780 m3