Nový Citroën Berlingo je ikonou segmentu ludospace

Citroën Berlingo, který byl v roce 1996 prvním zástupcem segmentu „ludospace“, se nyní představuje v nové verzi. Nový Citroën Berlingo si uchovává všechny přednosti svých předchůdců a působí moderněji. Nový Citroën Berlingo přináší inovativní a odvážnou odezvu, pokud jde o design, modularitu a praktičnost.

Silné stránky

 • Prostorný, pohodlný, nabízí širokou škálu úprav na míru
 • Odvážný vzhled, dynamická silueta, designové ochranné prvky Airbump®
 • Barevné pojetí doplňků - 24 kombinací personalizace
 • vzdušný prostor s rekordním objemem, 2 verze velikosti v pěti a sedmimístné verzi
 • 19 podpůrných prvků řízení
 • Pobyt na palubě s připojením: dotykový displej 8", Mirror Screen.
Third slide

Proč si pořídit Citroën Berlingo - IKONA SEGMENTU LUDOSPACE

Third slide Third slide

Nový Citroën Berlingo nabízí přepracovanou robustní a reprezentativní karoserii, je moderní a hravý. Existuje ve 2 variantách: standardní velikost M je dlouhá 440 cm, zatímco nová velikost XL dosahuje délky 475 cm.

 • Variabilita - Obě velikosti M a XL existují v pěti a sedmimístné verzi.
 • Exteriér a karoserie - Při pohledu zepředu upoutá Nový Citroën Berlingo výraznými stylovými prvky: vyšší a kratší kapotou, širší přední maskou v souladu s identitou značky Citroën s dvouúrovňovým světelným podpisem a předsunutým čelním sklem zajišťujícím větší prostornost a jas.
 • Designové prvky - Silueta je doplněna střešními nosiči a designovými prvky Airbump®, které zdůrazňují jeho robustní vzhled a současně trvale chrání karoserii
 • 24 kombinací personalizace - Nový Citroën Berlingo nabízí širokou škálu barev karosérie , barevné pojetí podtrhují balíčky Pack Color a jejich specifické bílé nebo oranžové lišty kolem mlhových světel a bočních ochranných prvků.
 • Interiér Nový Citroën Berlingo upoutá elegantní vzdušnou palubní deskou, která ponechává prostor celé řadě odkládacích přihrádek, a vyšší polohou sedadla řidiče. Interiér výbavy XTR nabízí látkové čalounění Line Green s oranžovým pásem v opěradle.

CITROËN ADVANCED COMFORT®

 • Pohodlí a klid na palubě - Nový Citroën Berlingo nabízí optimální komfort jízdy, díky němuž je každá cesta příjemná. Přispívají k tomu především komfortní sedadla, komfortní odpružení a komfortní akustická izolace. Nádherně prosvětlená kabina, do níž světlo proniká velkými prosklenými plochami 360°. Více světla přináší rovněž velké panoramatické střešní okno s elektricky ovládanou sluneční clonou.
 • Důvtipné odkládací přihrádky a prostor pro celou posádku - Nový Citroën Berlingo je praktický zvenku i uvnitř, nabízí prvotřídní přístup prostřednictvím dvou velkých posuvných bočních dveří a zadních dveří s otevíratelným oknem. Díky sklopitelným sedadlům velkou prostornost a příkladnou modularitu. Objem zavazadlového prostoru dosahuje 775 litrů ve velikosti M a až 1050 litrů ve velikosti XL. Nový Citroën Berlingo disponuje 186 litry úložných přihrádek určených pro každodenní život, které jsou jedny prostornější a důmyslnější než druhé, včetně Modutopu® s kapacitou 92 litrů.
 • Optimální modularita - Zadní sedadla lze samostatně nebo společně sklopit do podlahy a dokonale se tak přizpůsobí požadované konfiguraci. Vznikne tak zcela rovná podlaha. Nový Citroën Berlingo může po sklopení předního sedadla do podlahy nabídnout až 4 000 litrů objemu a ve verzi XL lze ve voze převážet více než 3 metry dlouhé předměty.
 • Zavazadlový prostor - Kryt zavazadlového prostoru má 2 polohy: jednu vyšší, klasickou, a druhou nižší umožňující rozdělit zavazadlový prostor na více částí. Kryt má nosnost 25 kg, uložené předměty jsou snadno přístupné přes otevíratelné zadní okno ve víku. Kryt je velmi praktický, lze ho uložit za sedadla ve druhé řadě.
 • Ve dvou délkách s vyváženými rozměry a liniemi. Obě existují v pěti nebo sedmimístné verzi a nabízejí optimální úroveň komfortu. Velikost XL je díky delšímu rozvoru a delšímu zadnímu převisu o 35 cm delší než velikost M. Třetí řadu sedadel lze z vozu vyjmout, současně ji lze posunovat, takže si uživatel může zvolit, zda dá přednost komfortu pro cestující, nebo větší velikosti zavazadlového prostoru.
Third slide Third slide

VÍCE UŽITEČNÝCH TECHNOLOGIÍ

Third slide

Nový Citroën Berlingo Multispace vám pro větší komfort a bezpečnost nabízí 19 podpůrných prvků řízení.

 • Bezpečné řízení - Aktivní systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu, Varování před snížením pozornosti řidiče, Systém sledování mrtvého úhlu, Systém rozpoznání dopravního značení s doporučenou rychlostí, Nouzové automatické brzdění, Zpětná parkovací kamera se systémem Top Rear Vision …
 • Mobilní připojení a dotykový display - 8" dotykový displej a 4 technologie s mobilním připojením zajišťující kontinuální propojení vašich přístrojů s vozem: Mirror Screen, Citroën Connect Nav, Citroën Connect Box a bezdrátové nabíjení telefonů.

Rozměry vozu

Third slide