Third slide

Citroën Roadshow opět v České republice, tentokrát v duchu 100 let výroční založení značky Citroën.

Kromě nových vozů se proto můžete těšit i na veterány, kompletní historii automobilky Citroën, reklamní předměty k 100 letům značky a bohatý doprovodný program s občerstvením.


Roadshow projíždí i Mladou Boleslaví a tak slavte společně s námi. Přijďte, těšíme se na vás.

Roadshow proběhne

3.10. 2019 v OC Olympia v Mladé Boleslavi
Vyzkoušíte skvělé vozy Citroën a ještě se s celou rodinou pobavíte.


  • Na testovacích jízdách si ověříte kvality letošní novinky, SUV poslední generace - Citroën C5 Aircross - se zcela ojedinělými tlumiči s hydraulickými dorazy nebo skvělé kompaktní a variabilní SUV Citroën C3 Aircross. Dále si můžete vyzkoušet osvědčený rodinný Berlingo, Citroën C4 Cactus, Grand C4 SpaceTourer se střešními stany i kempingovou výbavou.
  • A pokud vás zajímají veteráni můžete obdivovat výstavu ikonických historických modelů Citroën jako je Fantomasova DS, populární 2CV „kachna”, plastový džíp Méhari, který proslavil četník ze St. Tropez a další slavné modely značky Citroën.
  • Kompletní historii značky Citroën vám přiblíží výstavní panely zahrnující stěžejní momenty ve vývoji automobilky.
  • Roadshow je rodinná akce a proto nezapomínáme ani na děti - v testovacím centru bude probíhat doprovodný program a soutěže – závody na rally simulátoru, pro děti skládačky a malování a pro ty nejmenší pak velký skákací hrad.
  • V Experience Café & baru vám nabídneme skvělou kávu, točený Birell a Citroënádu, k zakousnutí hot dog a pro největší mlsouny také sladkou vafli s čokoládou.
Zpět  >